KPP w Łańcucie

TOP NEWS - 5 artykułów

NAJNOWSZE KOMUNIKATY

 1. Policjanci poszukują właściciela plecaka

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie poszukują właściciela plecaka, który w poniedziałek został znaleziony na terenie miejscowości Wysoka. Właściciel zguby może go odebrać w tutejszej komendzie.

 2. Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego

  Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje osób mogących mieć wiedzę na temat potrącenia pieszego, do którego doszło 10 lipca br. w Łańcucie.

 3. Policjanci poszukują właścicieli rowerów

  W Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie znajdują się 2 rowery, które zostały odzyskane przez policjantów. Funkcjonariusze poszukują ich właścicieli.

 4. Policjanci poszukują właściciela telefonu

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie poszukują właściciela telefonu komórkowego, który w poniedziałek został znaleziony na terenie Łańcuta. Właściciel zguby może go odebrać w tutejszej komendzie.

 5. Policjanci poszukują skradzionego roweru

  Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje osób mogących mieć wiedzę na temat roweru, do kradzieży którego doszło przy dworcu PKP w Łańcucie.

 6. Boże Ciało  – utrudnienia w ruchu

  W najbliższy czwartek przypada święto Bożego Ciała. W związku z planowanymi w tym dniu procesjami na terenie powiatu łańcuckiego będą występować utrudnienia w ruchu drogowym.

 7. Policjanci poszukują właściciela roweru

  W Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie znajduje się rower, który wczoraj nad ranem został znaleziony w Woli Małej. Policjanci poszukują jego właściciela.

 8. Policjanci zapraszają na zbiórkę krwi 

  W sobotę w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbędzie „Zbiórka Krwi Służb Mundurowych”. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w honorowej akcji oddawania krwi.

Powrót na górę strony